Obchodní zástupce pro prodej CNC obráběcích strojů pro oblast Severní Moravy

TECNOTRADE OBRÁBĚCÍ STROJE s.r.o.

Společnost zabývající se prodejem a servisem kovoobráběcích strojů, dodávkou strojů na klíč a automatizací.

Místo práce (okres): Bruntál, Frýdek-Místek, Jeseník, Karviná, Nový Jičín, Olomouc, Opava, Ostrava, Přerov, Prostějov, Šumperk

Pracovní vztah: Hlavní pracovní poměr

Náplň práce:
Prodej CNC obráběcích strojů, komunikace se stávajícími zákazníky a vyhledávání nových obchodních příležitostí. Vedení obchodní agendy a práce s firemním informačním systémem.

Požadujeme:
• vyučení ve strojírenském oboru nebo SŠ/VŠ vzdělání - vhodné i pro absolventy
• praxe na pozici obchodního zástupce a povědomí o obrábění vítána
• příjemné vystupování, komunikativnost, samostatnost a ochota cestovat
• řidičský průkaz skupiny B
• znalost anglického jazyka výhodou

Nabízíme:
• zázemí stabilní firmy s velmi dobrým postavením na trhu
• přátelský a vstřícný kolektiv
• služební vozidlo a služební telefon
• firemní akce
• odborné zaškolení a možnost pracovního rozvoje

Termín nástupu: Ihned

Místo práce: Severní Morava

Termín nástupu: možný ihned

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis s motivačním dopisem a názvem pozice, o kterou se ucházíte.

Platnost inzerátu končí 29. 7. 2018. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.