Na JobSystem je registrováno 71011 uchazečů a vystaveno 24806 nabídek práce
Přihlášení
pro uchazeče


Poslat nové hesloNový uchazeč


ADMINISTRATIVA A ENGINEERING

OMAP ESTATE s.r.o.ADMINISTRATIVA A ENGINEERING


Místo práce (okres): Opava

Pracovní vztah: Hlavní pracovní poměr, Práce na zkrácený úvazek, Práce na dobu určitou, Brigáda/Praxe/Stáž

Termín nástupu: 02.07.2018

KO: Ing. Kopačková Kristýna, tel. 721 442 366, volejte po - pá v době od 8 do 16 hod., e-mail: kristyna.kopackova@omap.cz.
SŠ/ VŠ, orientace v mapách a v terénu, dobrá znalost českého jazyka (úroveň maturita), schopnost vedení obchodní a úřední korespondence, sestavení dopisu s konkrétní formulací obsahu, kompletace dodacích listů k jednotlivým vystaveným a přijatým fakturám, práce v kanceláři i v terénu, včetně vlastní dopravy na místo určení, obsluha profesionálního kopírovacího stroje, schopnost průběžného zlepšování stávajících dovedností. Samostatnost, zodpovědnost, flexibilita, loajalita.
Náplň práce: investorská činnost (jednání s klienty a zákazníky, interpretace jejich požadavků ostatním členům v týmu delegace na rozdělení úkolů). Administrativní činnost (běžná korespondence v kanceláři, vypisování formulářových žádostí i sestavování vlastních žádostí, přikládání a kompletace příloh).
Předprojektová příprava: úzká kooperace s projektanty při předprojektové přípravě (místní šetření, prohlídka nemovitosti v terénu, vyhledávání inženýrských sítí pro danou lokalitu, kompletace zjištěných sítí jako podklad pro projektanty). Projektová řešení: odesílání projektové dokumentace ke schválení všem provozovatelům dopravní, technické a občanské vybavenosti, dotčeným orgánům, kompletace požadavků z vyjádření a stanovisek a jejich distribuce projektantům k zapracování do projektů. Příprava pro správní řízení (stavební povolení, ohlášení, kolaudace apod.), vyplňování žádostí, zajišťování příloh k žádosti, kopírování a kompletace více tisků dokončených projektů, podávání projektů na podatelny a jejich projednávání s příslušnými úředníky. Kompletační činnost: kompletace hotového projektu a jeho předání stavbyvedoucímu nebo přímo zhotoviteli. Účast na nařízených školeních a vzdělávacích kurzech, včetně účasti na vlastní iniciativou vyhledaných školeních - implementace nabytých vědomostí a dovedností do praxe, zprostředkování ostatním členům týmu. Jednání s členy týmu zaměstnavatele, subdodavateli projektanty a stavebními dodavateli, úředníky, klienty. Spolupráce s ostatními partnerskými firmami v rámci holdingu.Doporučujeme: Tvorba webových stránek - Plastové bazény - www.wenku.cz - cestovní kancelář pro školy - eshop - www.praceunas.cz - Práce u nás
DK Recruitment-Práca a brigády - Dějepis, referáty z historie - Víno z Moravy - RECRUITER s.r.o. - personální agentura

Zásady ochrany soukromí