Nový uchazeč

Administrativní asistent/ka

Kancelář správců v.o.s.

Místo práce (okres): Brno

Pracovní vztah: Hlavní pracovní poměr, Práce na zkrácený úvazek, Práce na dobu určitou, Brigáda/Praxe/Stáž

Termín nástupu: 01.07.2018

Uchazeč zašle na info@kancelarspravcu.com své CV a motivační dopis, ve kterém krátce uvede proč ho zaujala nabízená pozice
Náplň práce:
Administrativa u insolvenčního správce: Komunikace s dlužníky, věřiteli i orgány státní správy, provádění splátkových kalendářů, výpočty a provádění plateb v internetovém bankovnictví, správa bankovních účtů, práce ve specializovaném softwaru, účast na soudních jednání, vyřizování e-mailů, telefonická a písemná komunikace s dalšími účastníky insolvenčního řízení
Požadavky:
výborná znalost českého jazyka slovem i písmem, komunikativnost, asertivita, smysl pro detail, pečlivost, dobrá práce s MS Word a Excel
Zaměstnanecké výhody:
flexibilní prac. doba (pevná složka prac. doby 9:00-15:30), možnost home-office, stravenky, školení, občerstvení, finanční ohodnocení/prémie, MULTISPORT