Na JobSystem je registrováno 71014 uchazečů a vystaveno 25716 nabídek práce
Přihlášení
pro uchazeče


Poslat nové hesloNový uchazeč


Administrátor/ka e-shopu - produktový specialista

PROROK SPORT, s.r.o.Administrátor/ka e-shopu - produktový specialista


Místo práce (okres): Vsetín

Pracovní vztah: Hlavní pracovní poměr, Práce na zkrácený úvazek, Práce na dobu určitou, Brigáda/Praxe/Stáž

Termín nástupu: 01.07.2018

Pro nově vznikající e-shop se sportovním zaměřením hledáme schopné, důsledné a zároveň kreativní lidi do našeho týmu.
Nejprve potřebujeme naplnit web kvalitním obsahem, takže hledáme obratně se vyjadřující \"kouzelníky\" se slovy, kterým není cizí prostředí webových administrací a výraz \"keywords\".
Sortiment je opravdu široký, uplatníme zde jak ženy, tak muže.
Další práce bude spočívat ve vytváření následného obsahu k přiděleným kategoriím webu a samozřejmě dohled nad produkty v této kategorii, návrhy pro nové produkty a jejich plnění, návrh reklamy a propagace dané kategorie, analýza, ale také komunikace se zákazníky, zkrátka vše, co k péči o e-shop patří.
Baví Vás běh, cyklistika, lyžování nebo chodíte po horách, případně jste zapálený pro jiný sport? Staňte se našim produktovým specialistou!

POŽADUJEME: Dobrou znalost práce na PC (chrome, MS Office). Znalost češtiny na vynikající úrovni, komunikativnost. Samostatnost a kreativitu, ale i týmového ducha. Alespoň minimální zkušenosti s online prodejem. Spolehlivost, odpovědnost, chuť učit se novým věcem Sportovního a obchodního ducha. Základní znalost anglického jazyka. Minimálně SŠ vzdělání s maturitou.
Výhodou: Tvorba grafiky a úprava fotek. Zapálení pro sport.
NÁPLŇ PRÁCE: Správa a aktualizace produktů na e-shopu. Zadávání nových produktů jejich kontrola. Zodpovědnost za svěřené kategorie. Komunikace se zákazníky - zákaznická podpora. Cenový monitoring. Příprava a úprava fotografií (znalost grafických a foto programů výhodou). Fyzické testování produktů. Recenze, články a tvorba obsahu ke svěřeným kategoriím.
NABÍZÍME: Odpovídající finanční odměnu (konkrétní výši dohodneme osobně). Možností navýšení mzdy dle dosažených výsledků. Práci v přátelském kolektivu. Jednosměnný provoz s možností flexibilní pracovní doby. Firemní notebook a mobilní telefon. Zaměstnanecké slevy na veškeré nabízené zboží. Testování produktů. Otevřené a férové jednání. Zázemí stabilní společnosti s 25 letou historií. Zkušenosti pro osobní rozvoj a kariérní postup.
PRVNÍ KONTAKT: telefonicky od 8:30-18:00 hod. na čísle 736 609 409, e-mailem: martin.burt@sport-prorok.czDoporučujeme: Tvorba webových stránek - Plastové bazény - www.wenku.cz - cestovní kancelář pro školy - eshop - www.praceunas.cz - Práce u nás
DK Recruitment-Práca a brigády - Dějepis, referáty z historie - Víno z Moravy - RECRUITER s.r.o. - personální agentura

Zásady ochrany soukromí