Nový uchazeč

ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍK/CE GDPR

KubicaPartners s.r.o., Advokátní kancelář

Místo práce (okres): Frýdek-Místek

Pracovní vztah: Hlavní pracovní poměr, Práce na zkrácený úvazek, Práce na dobu určitou, Brigáda/Praxe/Stáž

Termín nástupu: 25.06.2018

A16 z:4/5/2018 a:25/6/2018
Práce na HPP, na dobu určitou, s následnou možností prodloužení na dobu neurčitou.
Požadujeme:
- ukončené vysokoškolské vzdělání v ekonomickém směru
- znalost práce na PC MS Office (Word, Excel, PowerPoint, Outlook)
- ŘP sk. B - aktivní řidič
- samostatnost, spolehlivost, pečlivost, dobré komunikační a koordinační schopnosti, systémové myšlení, ochotu na sobě pracovat a učit se novým věcem, pracovní nasazení
- praxe v oblasti ISO norem výhodou
- výhodou znalost problematiky GDPR.
Náplň práce:
- spolupráce na realizaci projektu GDPR
- spolupráce s IT a právním oddělením
- interní dohled v rámci změn týkajících se GDPR a jejich dodržování
- zodpovědnost za realizaci a implementaci projektů v podmínkách společnosti.
Nabízíme:
- pestré spektrum pracovních úkolů
- možnost profesního růstu
- možnost práce z domu.
Kontakt e-mailem viz výše.