Nový uchazeč

Administrativní pracovník/ce - pokladní

OKAY s.r.o.

Místo práce (okres): Strakonice

Pracovní vztah: Hlavní pracovní poměr, Práce na zkrácený úvazek, Práce na dobu určitou, Brigáda/Praxe/Stáž

Termín nástupu: 18.06.2018

Nejúspěšnější společnost na trhu s elektrospotřebiči hledá pro svoji prodejnu ve Strakonicích schopné a ambiciózní pracovníky na pozici:
ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍK/CE, POKLADNÍ:

Náplň práce:
- markování zboží na pokladně
- sjednávání splátkových smluv
- administrativa spojená s chodem prodejny (pošta, tisk cenovek, vedení dokumentace prodejny)
- doplňkový prodej

Požadujeme:
- komunikativnost a obchodní nadání
- znalost práce na PC
- zodpovědnost a spolehlivost
- chuť pracovat a učit se novým věcem
- trestní bezúhonnost

Nabízíme:
- zaškolení a propracovaný systém dalších školení
- možnost osobního a profesního růstu
- zázemí stabilní společnosti
- nástup ihned nebo dohodou
- motivační platové ohodnocení

V případě zájmu zasílejte životopisy na email. sp04.hr@okaycz.eu