Nový uchazeč

Inseminační technik - Háj u Duchcova

INTEGRAZ, spol. s r.o. pro ŽV Záhorčí

Zemědělský podnik střední velikosti, zaměřený na živočišnou a rostlinnou produkci.

Místo práce (okres): Chomutov, Děčín, Litoměřice, Louny, Most, Teplice, Ústí nad Labem

Pracovní vztah: Hlavní pracovní poměr

Náplň práce:
• vyhledávání prasnic v říji pomocí kance prubíře, inseminace, evidence zvířat
• řízení kolektivu 3-5 lidí

Požadujeme:
• SŠ vzdělání
• základní znalost práce s PC
• odpovědný přístup k práci
• aktivní zájem učit se novým pracovním postupům

Nabízíme:
• zaučení v SNR nebo NL za asistence tlumočníka /3-4 stáže po 4-5 dnech/
• penzijní připojištění, dotované závodní stravování, zajímavé podíly na výsledcích závodu
• perfektní hygienu práce
• možnost firmou placené výuky angličtiny
• nástupní plat od 30.000,- Kč

Termín nástupu: Ihned

Místo práce: Háj u Duchcova, Ústecký kraj

Termín nástupu: ihned, nejdéle 30. 9. 2018

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis s motivačním dopisem a názvem pozice, o kterou se ucházíte.
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: integraz.elias@seznam.cz

Platnost inzerátu končí 8. 8. 2018. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.