Administrativní pracovník / pracovnice - asistent / asistentka - vhodné i pro absolventy

Mgr. Daniel Mašek

Advokátní kancelář Mašek, Kočí, Aujezdský se sídlem v centru Prahy.

Místo práce (okres): Praha

Pracovní vztah: Hlavní pracovní poměr

Náplň práce:
• všeobecná administrativní podpora kanceláře
• obsluha recepce
• vyřizování a evidence pošty
• správa datových schránek
• vyřizování telefonátů
• přebírání vzkazů
• zajištění chodu zasedacích místností
• kompletování podání, komunikace s klienty, úřady a soudy
• vyřizování pochůzek

Požadujeme:
• SŠ vzdělání, nejlépe ekonomického zaměření - vhodné i pro absolventy
• základní znalost anglického jazyka
• znalost práce na PC
• pracovitost, pečlivost a zodpovědnost
• příjemné reprezentativní vystupování
• organizační schopnosti

Nabízíme:
• práci na HPP v příjemném prostředí a přátelském kolektivu
• odměnu odpovídající odvedené práci
• zaměstnanecké benefity (stravné, jízdné, paušál)
• dobrou dopravní dostupnost (v blízkosti metra A, B i C)

Termín nástupu: Dle dohody

Profil společnosti:
Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je Advokátní kancelář Mašek, Kočí, Aujezdský se sídlem v centru Prahy - hledá uchazeče pro dlouhodobou spolupráci na pozici administrativního pracovníka - asistenta/asistentky.

Místo práce: Praha

Termín nástupu: ihned / dle dohody

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis s fotografií a název pozice, o kterou se ucházíte.
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: jobs@eadvokacie.cz nebo tel. 728783726 slečna Vostrá.

Platnost inzerátu končí 5. 7. 2018. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.