Nový uchazeč

Projektant pozemních staveb - vhodné pro absolventy

PLÁN PLUS, s.r.o.

Projekční a inženýrská kancelář s 20letou tradicí, se sídlem na Praze 8.

Místo práce (okres): Benešov, Beroun, Kladno, Kolín, Kutná Hora, Mělník, Mladá Boleslav, Nymburk, Praha, Praha-východ, Praha-západ, Příbram, Rakovník

Pracovní vztah: Hlavní pracovní poměr

Náplň práce:
• projektování pozemních staveb (občanské, bytové, …) v různých stupních
• konzultace s klientem
• úpravy v průběhu projektu dle požadavků klienta
• práce v terénu, zaměřování, dozor
• koordinace a vedení projektu – spolupráce s kolegy z jiných profesí

Požadujeme:
• VŠ vzdělání, magisterský studijní program, studijní obor Konstrukce pozemních staveb
• vhodné pro absolventy
• znalost práce na PC
• znalost práce v AutoCADu
• ŘP skupina B - výhodou

Nabízíme:
• práci na HPP, ve stabilní české společnosti s 22-letou tradicí v oboru
• moderní pracovní prostředí menší firmy
• přátelský kolektiv
• platové ohodnocení včetně odměn a benefitů
• možnost zvyšování kvalifikace a karierního růstu

Termín nástupu: Ihned

Profil společnosti:
Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je PLÁN PLUS, s.r.o. - firma působící jako projekční a inženýrská kancelář v oblasti bytových, občanských a inženýrských staveb. Navrhuje rekonstrukce i novostavby.

Místo práce: Praha

Termín nástupu: ihned

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis s motivačním dopisem a názvem pozice, o kterou se ucházíte.

Platnost inzerátu končí 4. 7. 2018. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte!