Nový uchazeč

Specialista / specialistka obchodního místa OK POINT - HPP

Novotný Jakub

OK POINT v Praze na Vinohradech

Místo práce (okres): Praha

Pracovní vztah: Hlavní pracovní poměr

Náplň práce:
• poskytování kvalitního a profesionálního bankovního poradenství
• plánování a realizace akviziční činnosti
• identifikace potřeb klientů, navrhování optimálních řešení
• zpracování klientské dokumentace
• budování a rozvoj dlouhodobých vztahů s klienty
• odpovědnost za prodejní výsledky a kvalitu poskytovaných služeb

Požadujeme:
• odvahu a chuť čelit novým výzvám
• SŠ/VŠ vzdělání nejlépe ekonomického směru
• praxe v oblasti péče o klienty a prodeji služeb, zkušenosti v oblasti realit výhodou
• příjemné vystupování, prezentační a organizační schopnosti
• prodejní a komunikační dovednosti výhodou
• znalost bankovních produktů výhodou
• komunikační jazyk s uchazeči

Nabízíme:
• možnost pracovat na jedinečném projektu, který bude měnit směr bankovnictví v ČR
• pracovní poměr na HPP na Vinohradské ulici
• aktuálně jsme nejúspěšnějším Ok Pointem z celé České republiky
• zajímavé finanční ohodnocení - základní plat 25.000 Kč/měs + variabilní ohodnocení až 300% základního platu
• benefitní program: Příspěvek na PP a ŽP, stravenky, příspěvek na dovolenou a další
• možnost kariérního růstu
• kvalitní osobní rozvoj

Termín nástupu: Ihned

Profil společnosti:
Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je OK POINT v Praze na Vinohradech. Více informací naleznete na https://www.facebook.com/okpointprahavinohrady/.

Místo práce: Vinohradská 112/101, Praha, Vinohrady

Termín nástupu: ihned

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis s motivačním dopisem a názvem pozice, o kterou se ucházíte.

Platnost inzerátu končí 24. 8. 2018. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte!