Na JobSystem je registrováno 70942 uchazečů a vystaveno 26063 nabídek práce
Přihlášení
pro uchazeče


Poslat nové hesloNový uchazeč


Administrativní pracovnice, recepční

NOVIDA Praha, z.ú.Administrativní pracovnice, recepční


Místo práce (okres): Praha

Pracovní vztah: Hlavní pracovní poměr, Práce na zkrácený úvazek, Práce na dobu určitou, Brigáda/Praxe/Stáž

Termín nástupu: 01.06.2018

Kont. os.: Jana Mašínová, jana@novida.cz

\"Rozšiřujeme masérské studio a do party tří nevidomých masérů a dvou administrativních pracovníků / recepčních přijmeme ještě jednoho člena týmu. Jedná se o práci na recepci - přijímání objednávek telefonicky, emailem i osobně. Dále evidenci objednávek na masáže, pomoc zrakově handicapovaným masérům při zajištění poklidného chodu masérny na Praze 6 v Řepích.

Požadujeme

V naší neziskové organizaci NOVIDA, o.p.s. nabízíme práci, zaměstnání lidem s invalidním důchodem.
Požadujeme: Komunikativnost (osobní i telefonický kontakt se zákazníky), práce s PC - základy excelu, wordu, spolehlivost, chuť pracovat v malém kolektivu. Řidičské dovednosti po Praze a okolí výhodou.
Tato pozice je samostatná a zároveň sdílená, takže je doopravdy důležité dělat práci zodpovědně a umět si ji předávat s kolegyněmi. Směny jsou různé, v rozmezí 11:30 - 20.00h nebo 8.00 - 14.00 a 14.00 - 20.00h.
Spolupráce s nevidomými maséry je součástí každého dne na pracovišti.

Nabízíme

Lidem s částečným či plným invalidním důchodem nabízíme příjemné zaměstnání v neziskové organizaci. Jedná se o dlouhodobou spolupráci na poloviční úvazek. Zaměstnáváme na trvalý pracovní poměr. Benefitem u nás je prima parta zaměstnanců a úžasné masáže z rukou nevidomých masérů.\"Doporučujeme: Tvorba webových stránek - Plastové bazény - www.wenku.cz - cestovní kancelář pro školy - eshop - www.praceunas.cz - Práce u nás
DK Recruitment-Práca a brigády - Dějepis, referáty z historie - Víno z Moravy - RECRUITER s.r.o. - personální agentura

Zásady ochrany soukromí