Nový uchazeč

ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍK/CE oddělení PaM

Zdravotní ústav se sídlem v Ústí nad Labem

Místo práce (okres): Liberec

Pracovní vztah: Hlavní pracovní poměr, Práce na zkrácený úvazek, Práce na dobu určitou, Brigáda/Praxe/Stáž

Termín nástupu: 02.05.2018

Náplň práce:
Administrativní činnosti spojené s personální a mzdovou agendou
Spolupráce se mzdovou účetní a vedoucí útvaru PaM při zpracování měsíčních výplat
Zpracování poštovní agendy
Požadavky:
Středoškolské vzdělání
Zkušenosti v administrativě v oblasti personální / mzdové agendy
Kurz mzdového účetnictví výhodou
Samostatnost, spolehlivost, komunikativnost, pečlivost a důslednost
Znalost práce s PC, MS Office, uvítáme zkušenosti se mzdovým SW - Vema
ŘP sk. B
Nástup: dle dohody
Zaměstnanecké výhody:
Práce na plný úvazek
Zázemí stabilní společnosti poskytující služby v oblasti ochrany a podpory veřejného zdraví
Pružná pracovní doba
Zajímavé platové ohodnocení dle dosaženého vzdělání a praxe
5 týdnů dovolené
2 sick days
Stravenky
Nabídky v podobě strukturovaného životopisu se zaměřením na odbornou praxi zasílejte na e - mail: brigita.horackova@zuusti.cz,
tel.: 482 411 654, 775 382 231