Nový uchazeč

3D vizualizátor/ka, grafik/grafička

JP-KONTAKT, s.r.o.

Místo práce (okres): Pardubice

Pracovní vztah: Hlavní pracovní poměr, Práce na zkrácený úvazek, Práce na dobu určitou, Brigáda/Praxe/Stáž

Termín nástupu: 02.05.2018

Místo výkonu práce Pardubice.
Náplň práce: tvorba vizualizací interiérů a výrobků do tištěného katalogu (Blender výhodou, 3DS max, není ale podmínkou), grafická příprava katalogů (InDesign, Photoshop)
Požadujeme: komunikační a obchodní dovednosti na vysoké úrovni, znalost grafických programů Indesign, Adobe Photoshop, znalost vizualizačního programu Blender a 3DS výhodou, řidičský průkaz
Nabízíme : zajímavou pracovní náplň, zázemí stabilní a dlouhodobě se rozvíjející společnosti, velmi dobré platové ohodnocení s motivační složkou
Zaměstnanecké výhody: firemní benefity, možnost dalšího odborného a jazykového vzdělávání
První kontakt telefonicky, e-mailem nebo osobně dle dohody.