Nový uchazeč

Účetní - Praha 1

GLOBDATA a.s.

Místo práce (okres): Praha

Pracovní vztah: Hlavní pracovní poměr

Náplň práce:
• zpracování bankovních výpisů
• zadávání příkazů do banky
• zpracování kompletní pokladní agendy
• zpracování došlých faktur
• vystavování faktur odběratelům
• kompletní zpracování mzdové agendy
• evidence majetku - zpracování účetních a daňových odpisů
• běžná administrativní agenda – objednávky, obchodní korespondence

Požadujeme:
• středoškolské nebo odborné s maturitou ekonomického směru
• uživatelskou znalost produktů MS Office (MS Word, MS Excel, MS Outlook)
• znalost účetních a daňových zákonů
• znalost programů Pohoda, Duel
• smysl pro odpovědnost, důslednost, pečlivost a loajalitu
• výhodou je znalost zákona o platebním styku

Nabízíme:
• práci na HPP, živnostenský list
• 5 týdnů dovolené
• příjemné a moderní pracovní prostředí
• odpovídající finanční ohodnocení
• práce v centru

Termín nástupu: 01.05.2018

Profil společnosti:
Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je GLOBDATA a.s.

Místo práce: Praha 1 - Staroměstské náměstí

Termín nástupu: 1. 5. 2018

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis s motivačním dopisem a názvem pozice, o kterou se ucházíte.

Platnost inzerátu končí 29. 4. 2018. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte!

Doporučujeme: Tvorba webových stránek - HR Server - Plastové bazény - www.wenku.cz - cestovní kancelář pro školy eshop
www.praceunas.cz - Práce u nás - DK Recruitment-Práca a brigády - Dějepis, referáty z historie - Víno z Moravy - RECRUITER s.r.o. - personální agentura