Laborant / laborantka - kontrolor / kontrolorka kvality v zemědělském úseku

BONAVITA, spol. s.r.o.

Přední český výrobce snídaňových cereálií a racionální výživy.

Místo práce (okres): Praha-východ

Pracovní vztah: Hlavní pracovní poměr

Náplň práce:
• administrativní práce v zemědělském úseku a práce v laboratoři pro zemědělský úsek
• zpracování a evidence dokumentací dle norem GMP, ISCC
• zástup referentky nákupu zemědělského úseku
• zaměřená na kontrolu vstupních a výstupních surovin a výrobků (s tím související dokumentace)
• samostatné a pečlivé zpracování a vyhodnocování výsledků, vedení záznamů
• kooperace při řešení laboratorní problematiky

Požadujeme:
• vzdělání SŠ/VŠ: potravinářského, chemického nebo zemědělského směru
• schopnost ovládat a pečovat o laboratorní přístroje, zařízení
• uživatelská znalost PC (Word, Excel…)
• pečlivý, komunikativní, zodpovědný a aktivní přístup k práci

Nabízíme:
• zaměstnání na HPP
• zázemí stabilní české společnosti
• nástup možný ihned
• dotované stravování
• výuka anglického jazyka
• sleva na nákup výrobků společnosti

Termín nástupu: Dle dohody

Profil společnosti:
Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je společnost BONAVITA, spol. s.r.o., přední český výrobce snídaňových cereálií a racionální výživy.

Místo práce: BONAVITA, spol. s r. o., Hlavní 32, 251 63 Kunice - Vidovice

Termín nástupu: dle dohody

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis s motivačním dopisem a názvem pozice, o kterou se ucházíte.
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: egrundova@jobsystem.cz nebo tel. číslo 731 596 002 Ladislav Svoboda - vedoucí oddělení.

Platnost inzerátu končí 28. 4. 2018. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.

Doporučujeme: Tvorba webových stránek - HR Server - Plastové bazény - www.wenku.cz - cestovní kancelář pro školy eshop
www.praceunas.cz - Práce u nás - DK Recruitment-Práca a brigády - Dějepis, referáty z historie - Víno z Moravy - RECRUITER s.r.o. - personální agentura