Výzkumný pracovník / pracovnice v oboru hydrochemie - vhodné i pro absolventy

Výzkumný ústav vodohospodářský T.G. Masaryka, v.v.i.

Výzkumný ústav je zaměřen na výzkum stavu, užívání a změn vodních ekosystémů a jejich vazeb v krajině a souvisejících environmentálních rizik, hospodaření s odpady a obaly.

Místo práce (okres): Praha

Pracovní vztah: Hlavní pracovní poměr

Náplň práce:
• Spolupráce na řešení výzkumných projektů i komerčních zakázek
• Práce v analytické laboratoři i v terénu (odběry a rozbory vzorků životního prostředí)
• Zpracování a vyhodnocení výsledků
• Další práce související s výzkumnou činností

Požadujeme:
• Ukončené vysokoškolské vzdělání v magisterském studijním programu v oblasti chemie (vhodné i pro absolventy)
• Základní počítačové dovednosti (MS Office, Internet)
• Samostatnost, spolehlivost a pečlivost
• Ochota učit se novým věcem
• Výhodou: zkušenost s GC-MS, anglický jazyk, řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme:
• Zajímavá a různorodá náplň práce
• Odpovídající platové ohodnocení
• Možnost profesního růstu a dalšího vzdělávání
• 5 týdnů dovolené

Termín nástupu: Ihned

Profil společnosti:
Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je Výzkumný ústav vodohospodářský T. G. Masaryka, v.v.i. Je zaměřen na výzkum stavu, užívání a změn vodních ekosystémů a jejich vazeb v krajině, hospodaření s odpady a obaly.

Místo práce: Praha 6

Termín nástupu: možný ihned

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis s motivačním dopisem a názvem pozice, o kterou se ucházíte.

Platnost inzerátu končí 15. 1. 2018. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte!

Doporučujeme: Tvorba webových stránek - HR Server - Plastové bazény - www.wenku.cz - cestovní kancelář pro školy eshop
www.praceunas.cz - Práce u nás - DK Recruitment-Práca a brigády - Dějepis, referáty z historie - Víno z Moravy - RECRUITER s.r.o. - personální agentura