*Technolog výroby - Bystřice n.Pern.

Úřad práce České republiky

Další informace:
Náplň práce:
\"technologie výroby rotačních i nerotačních součástek,
\"programování CNC soustružnických a frézovacích automatů,
\"odladění nového programu a první seřízení CNC stroje,
\"nástrojové hospodářství, sledování produktivity, zavádění nových nástrojů,
\"vytváření kalkulací, norem,
\"zodpovědnost za přidělenou část výroby a podřízených.
Požadujeme:
\"SŠ/VŠ vzdělání technického směru,
\"organizační schopnosti, komunikační dovednosti, samostatnost,
\"znalost práce na PC,
\"znalost řídících systémů (Fanuc, Heidenhaim apod.),
\"zkušenosti s vytvářením technologicko-výrobní dokumentace.
Výhodou:
\"zkušenosti s obsluhou CNC strojů,
\"zkušenosti s obsluhou měřidel (profiloměr, 3D souřadnicový měřící přístroj, optické měřící přístroje…),
\"znalost SW GibbsCAM, Solid Edge.

K uvedené pracovní pozici nabízíme:
\" finanční ohodnocení odpovídající náročnosti pozice a odvedené práci,
\" příjemné, moderní pracovní prostředí ve firmě s tradicí,
\" dlouhodobé a perspektivní zaměstnání,
\" zaměstnanecké benefity:
\" mimořádné odměny 2x ročně,
\" 25 dní dovolené /rok,
\" penzijní a životní připojištění,
\" příspěvek na stravování ve formě stravenkového paušálu v hodnotě 110,-Kč/den),
\" bonus za odpracování plného fondu pracovní doby/měsíc,
\" odpovídající zaškolení,
\" nástup dle dohody

Shrnutí

  • Publikováno: 25.09.2021
  • Pracovní vztah: Hlavní pracovní poměr
  • Místo práce (okres): Žďár nad Sázavou