*Správce vozového parku - garážmistr

Úvod / Hledat práci / Volná pracovní pozice

Úřad práce České republiky

Další informace:
Požadujeme:
" Odborné znalosti a zkušenosti s dopravní technikou
" Vzdělání technického směru
" Praxe v oboru výhodou
" Řidičský průkaz sk.: C + E, D (možnost rozšíření ŘP)
" Znalost práce na PC
" Samostatnost, spolehlivost, zodpovědnost
" Organizační a komunikační schopnosti
Náplň práce:
" Odpovědnost za technický stav vozového parku
" Sjednávání a předávání zakázek - komunikace s řidiči a dílenskými mistry
" Pracovní doba 40 hodin týdně (jeden týden začátek směny od 6:00, druhý týden od 10:00 hodin)
Nabízíme:
" Práci v prosperující společnosti
" Nadstandardní zaměstnanecké benefity
" Výše mzdy: 30 000 + prémiové ohodnocení
Nástup možný ihned nebo dle domluvy.
" prémie dle dosažených výsledků
Jízdné autobusy zdarma, příspěvek na dovolenou 8000,- Kč ročně, příspěvek na studijní sportovní a vzdělávací pobyty dětí zaměstnance 3000,- Kč ročně, výhodné tarify na volání pro zaměstnance i rodinné příslušníky, příspěvek na penzijní připojištění, stravenky Sodexo, nebo dotované obědy, sleva na tankování na čerpací stanici firmy ZDAR, a. s. a další benefity.
První kontakt telefonicky 7,00 - 15,00 nebo emailem.

Shrnutí

  • Publikováno: 28.07.2022
  • Pracovní vztah: Hlavní pracovní poměr
  • Místo práce (okres): Žďár nad Sázavou