*SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK - Žďár nad Sázavou

Úřad práce České republiky

Další informace:
SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK
pro nízkoprahové zařízení pro děti a mládež Ponorka
Náplň práce:
\" ambulantní a terénní práce s dětmi a mladými lidmi ve věku od 6 do 26 let a s tím spojená administrativní činnost
Místo výkonu práce: Žďár nad Sázavou
Nástup: listopad 2021, popř. dle domluvy
Nabízíme:
\" pracovní smlouvu na 1,0 úvazku,
\" smysluplnou, zajímavou a kreativní práci,
\" možnost seberealizace, odborné vzdělávání,
\" práci pod supervizí a odborným vedením,
\" zaměstnanecké benefity,
\" zázemí stabilní organizace.
Požadujeme:
\" vzdělání dle Zákona o sociálních službách č. 108/2006 Sb.,
\" předpoklady pro práci s dětmi a mladými dospívajícími lidmi,
\" schopnost týmové i samostatné práce,
\" spolehlivost, zodpovědnost,
\" potřebu dále se vzdělávat a profesionálně růst,
\" možnost práce především v odpoledních hodinách,
\" trestní bezúhonnost.
Uvítáme:
\" praxi v oblasti práce s dětmi a mládeží ohroženými rizikovým chováním,
\" řidičský průkaz sk. B.
V případě zájmu o uvedenou pozici zasílejte motivační dopis a profesní životopis
do 10. 10. 2021 na e-mail alzbeta.vasickova@zdar.charita.cz
Bližší informace: Mgr. Alžběta Vašíčková, vedoucí Ponorka - NZDM,
mob.: 777 755 436, e-mail alzbeta.vasickova@zdar.charita.cz

Shrnutí

  • Publikováno: 02.10.2021
  • Pracovní vztah: Hlavní pracovní poměr
  • Místo práce (okres): Žďár nad Sázavou