*SKLADNÍK

Úřad práce České republiky

Další informace:
Náplň práce:
\" fyzický příjem a výdej zboží ve skladu,
\" manipulace se zbožím (ručně i za pomocí techniky),
\" balení zboží, jeho příprava k expedici a rozvoz.
Požadujeme:
\" ÚSO/SŠ vzdělání (technického směru výhodou),
\" praxe na obdobné pozici výhodou,
\" základní uživatelská znalost práce na PC,
\" řidičský průkaz skupiny B - aktivní řidič, (skupiny C výhodou),
\" fyzickou zdatnost (manipulace s těžšími předměty),
\" průkaz na obsluhu VZV výhodou,
\" spolehlivost, samostatnost, pečlivost, příjemné vystupování,
K uvedené pracovní pozici nabízíme:
\" finanční ohodnocení odpovídající náročnosti pozice a odvedené práci,
\" příjemné, moderní pracovní prostředí ve firmě s tradicí,
\" dlouhodobé a perspektivní zaměstnání,
\" zaměstnanecké benefity:
\" mimořádné odměny 2x ročně,
\" 25 dní dovolené /rok,
\" penzijní a životní připojištění,
\" příspěvek na stravování ve formě stravenkového paušálu v hodnotě 110,-Kč/den),
\" bonus za odpracování plného fondu pracovní doby/měsíc,
\" odpovídající zaškolení,
\" nástup dle dohody.
První kontalt telefonicky nebo emailem.

Shrnutí

  • Publikováno: 25.09.2021
  • Pracovní vztah: Hlavní pracovní poměr
  • Místo práce (okres): Žďár nad Sázavou