*Servisní technik zahradní techniky Stihl

Úvod / Hledat práci / Volná pracovní pozice

Úřad práce České republiky

Další informace:
Náplň práce:
o Příjem servisních zakázek
o Prodej a poradenství v oboru zahradní techniky a motorových pil
o Zajišťování kvalitního záručního i pozáručního servisu zahradní techniky od renomovaných výrobců
o Diagnostika závad
o Provádění oprav a údržby spalovacích motorů
o Spolupráce při objednávání náhradních dílů
o Servis a opravy zahradní techniky (sekačky, křovinořezy, pily apod.)
Nabízíme:
o Pracovní smlouvu na dobu neurčitou
o Prémie dle plnění obratu OD
o Zázemí stabilní společnosti
o Možnost okamžitého nástupu
o 5 týdnů dovolené
o Příspěvek na stravování
o Zaměstnaneckou slevu na zboží a další benefity
Požadujeme:
o Vyučení v oboru nebo praxi v oboru
o Znalost práce na PC
o Řidičský průkaz sk. B
o Zodpovědnost a spolehlivost
o Komunikativnost
o Trestní bezúhonnost
o Manuální zručnost
o Zkušenost ze zákaznického servisu výhodou
5 týdnů dovolené, stravenkový paušál, deputát, sleva zboží v OD Kinský
První kontakt emailem.

Shrnutí

  • Publikováno: 30.04.2022
  • Pracovní vztah: Hlavní pracovní poměr
  • Místo práce (okres): Žďár nad Sázavou