*ŘIDIČ NÁKLADNÍ DOPRAVY - Německo/Rakousko/Slovinsko - SCANIA + vlek

Úvod / Hledat práci / Volná pracovní pozice

Úřad práce České republiky

Další informace:
NÁPLŇ PRÁCE
o přeprava vratových systémů
o nejčastější destinace - Německo/Rakousko/Slovinsko (export, import)
o pracovní doba: dle Nařízení ES č. 561/2006, od pondělí do pátku, volné víkendy
o nákladní vůz, který budete řídit: SCANIA + vlek
POŽADAVKY:
o vyučení bez maturity, praxe vítána
o samostatnost, spolehlivost, profesionální přístup a týmového ducha
o trestní bezúhonnost, časovou flexibilitu
o ŘP sk. C, CE /možnost rozšíření zajistíme/ průkaz profesní způsobilosti s platným pravidelným školením
o kartu do tachografu
. cizí jazyk výhodou
příspěvek na dovolenou ve výši 6000,- za rok, příspěvek až 3000,- ročně na každé dítě zaměstnanace na sportovní a studenské pobyty dětí a dětské tábory, penzijní připojištění, možnost využití výhodných tarifů na volání i pro rodinné příslušníky, příspěvek na volnočasové aktivity formou FLEXI PASSU, jízdné autobusy ZDAR zdarma, slevy na tankování na ČS firmy ZDAR
první kontakt: telefonicky 734 393 939, 566 696 174 od 8:00-15:00 nebo mailem prace@zdar.cz

Shrnutí

  • Publikováno: 14.05.2022
  • Pracovní vztah: Hlavní pracovní poměr
  • Místo práce (okres): Žďár nad Sázavou