*Projektant staveb

Úvod / Hledat práci / Volná pracovní pozice

Úřad práce České republiky

Další informace:
Požadujeme:
znalost programu ArchiCAD výhodou,
autorizace v oboru pozemní stavby nebo vodohospodářské stavby výhodou,
znalost tvorby rozpočtů v programu Kros 4 výhodou.
Pracovní náplň:
zhotovování projektové dokumentace pro územní řízení, pro vydání rozhodnutí o umístění stavby nebo zařízení,
dokumentace pro vydání stavebního povolení,
dokumentace pro provádění stavby,
dokumentace skutečného provedení stavby,
dokumentace bouracích prací,
projektování staveb převážně průmyslového charakteru, případně staveb vodohospodářských,
tvorba rozpočtů,
spolupráce a koordinace s ostatními profesemi a specialisty.
Výhody:
zajímavé zaměstnání v oboru,
pevnou pracovní dobu,
nadstandartní zaměstnanecké benefity (dle platné kolektivní smlouvy a zásad FKSP):
- dovolená v délce 6 týdnů,
- měsíční prémie,
- mimořádná roční odměna,
- příspěvek na závodní stravování,
- odměny při pracovních a životních výročích,
- příspěvek na penzijní připojištění nebo životní pojištění.

Shrnutí

  • Publikováno: 28.07.2022
  • Pracovní vztah: Hlavní pracovní poměr
  • Místo práce (okres): Žďár nad Sázavou