*PRODEJCE/PRODEJKYNĚ FINANČNÍCH SLUŽEB - Mělkovice

Úřad práce České republiky

Další informace:
Pracovní náplň:
- prodej a sjednání finančních služeb - autoúvěry
- prodej a sjednání pov. a hav. pojištění;
- administrativa spojená s těmito úkony;
Požadujeme:
- min. středoškolské vzdělání;
- praxe v jakémkoli obchodním/prodejním oboru výhodou;
- výborné komunikační a vyjednávací dovednosti;
- reprezentativní vystupování;
- dobrá znalost práce na PC;
- samostatnost, spolehlivost;
ř.p. sk.B
Nabízíme:
- jistotu stabilní firmy;
- příjemné pracovní prostředí;
- možnost seberealizace v atraktivním prostředí automobilů;
- zaškolení;
- motivační platové ohodnocení;
- místo výkonu práce v provozovně Mělkovice - Žďár nad Sázavou;

Pokud máte zájem o tuto pozici, zašlete nám prosím Váš strukturovaný životopis na email: brecka@autobazarvysocina.cz, kontaktní osoba Michal Břečka;

Shrnutí

  • Publikováno: 02.10.2021
  • Pracovní vztah: Hlavní pracovní poměr
  • Místo práce (okres): Žďár nad Sázavou