*Pracovník v sociálních službách pro Noclehárnu ( nová služba)

Úvod / Hledat práci / Volná pracovní pozice

Úřad práce České republiky

Další informace:
Požadavky: odbornou způsobilost dle zákona č.108/2006 Sb. o sociálních službách,
kurz pracovníka v sociálních službách, je možné absolvovat, až po nástupu do zaměstnání, a to do18 měsíců,
odpovědnost, loajalitu a schopnost pracovat v týmu i samostatně, dodatečnou psychickou odolnost vůči stresu a zvládání náročných situací, schopnost pracovat s konflikty a chybami, umění vyjednávat, zájem o klienty, respekt k jejich individualitě, pozitivní a empatický přístup, ochotu vzdělávat se
Očkování proti hepatitidě B - v den nástupu, alespoň první dvě dávky ze tří
Nabízíme: pracovní doba - dvousměnný provoz (ranní a odpolední směny)
práci v malém týmu, celý úvazek, hrubá mzda do 29 tis. (pl.tř. 5), dle započitatelné praxe
Náplň práce: přímá práce s klienty azylového domu a noclehárny, vedení dokumentace o průběhu služby,
Vhodné i pro absolventy.
Životopis a motivační dopis zasílejte do 4.7.2022. Předpokládaný termín výběrového řízení 14.7.2022.

Shrnutí

  • Publikováno: 04.06.2022
  • Pracovní vztah: Hlavní pracovní poměr
  • Místo práce (okres): Žďár nad Sázavou