*Pracovník v sociálních službách - Bystřice nad Pernštejnem

Úřad práce České republiky

Popis pracovní pozice

Další informace:
Náplň práce:
\" ambulantní a terénní práce s dětmi a mladými lidmi ohroženými rizikovým chováním ve věku od 10 do 20 let
\" jednání se zájemci, přímá práce s uživateli služby, vedení dokumentace
\" vytváření a revize individuálních plánů
\" provádění intervencí, realizace preventivních a volnočasových aktivit (na klubu
i v terénu)
Místo výkonu práce: Bystřice nad Pernštejnem
Nástup: 1. 10. 2021, popř. dle domluvy

Nabízíme:
\" práci na celý úvazek,
\" smysluplnou, zajímavou a kreativní práci,
\" možnost seberealizace a podílení se na rozvoji služby,
\" odborné vzdělávání a supervizi,
\" zaměstnanecké benefity,
\" dobrý pracovní tým,
\" zázemí stabilní organizace.
Požadujeme:
\" odbornou způsobilost v souladu se zákonem č. 108/2006 Sb.,
\" předpoklady pro práci s dětmi a mladými dospívajícími lidmi,
\" schopnost týmové i samostatné práce,
\" spolehlivost, zodpovědnost,
\" potřebu dále se vzdělávat a profesionálně růst,
\" trestní bezúhonnost.
Uvítáme:
\" praxi v oblasti práce s dětmi a mládeží ve věku 10 - 20 let ohroženými rizikovým chováním,
\" řidičský průkaz sk. B.
V případě zájmu o uvedenou pozici zasílejte motivační dopis a profesní životopis na adresu Nadosah - NZDM, Masarykovo nám. 299, 593 01 Bystřice nad Pernštejnem nebo na email: renata.pokorna@zdar.charita.cz do 31. 8. 2021.
Bližší informace: Mgr. Martina Horníčková, vedoucí úseku pro děti a mládež,
mob.: +420 731 626 116, e-mail martina.hornickova@zdar.charita.cz

Shrnutí

  • Publikováno: 21.08.2021
  • Pracovní vztah: Hlavní pracovní poměr
  • Místo práce (okres): Žďár nad Sázavou