*PRACOVNÍK/CE V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH - Velké Meziříčí

Úvod / Hledat práci / Volná pracovní pozice

Úřad práce České republiky

Další informace:
Náplň práce:
" ambulantní a terénní sociální práce s dětmi a mladými lidmi ohroženými rizikovým chováním ve věku od 6 do 26 let a s tím spojená administrativní činnost
Místo výkonu práce: Velké Meziříčí
Nástup: dle domluvy
Nabízíme:
" práci na celý úvazek, nástup dle domluvy,
" smysluplnou, zajímavou a kreativní práci,
" možnost seberealizace, odborné vzdělávání,
" práci pod supervizí a odborným vedením,
" zázemí stabilní organizace.
Požadujeme:
" odbornou způsobilost v souladu se zákonem č. 108/2006 Sb.,
" předpoklady pro práci s dětmi a mladými dospívajícími lidmi,
" schopnost týmové i samostatné práce,
" spolehlivost, zodpovědnost,
" možnost práce především v odpoledních hodinách,
" trestní bezúhonnost.
V případě zájmu o uvedenou pozici zasílejte motivační dopis a profesní životopis
do 22. června 2022 na e-mail martina.hornickova@zdar.charita.cz
Bližší informace: Mgr. Martina Horníčková, DiS., vedoucí Wellmez - NZDM,
mob.: 731 626 116, e-mail martina.hornickova@zdar.charita.cz

Shrnutí

  • Publikováno: 18.06.2022
  • Pracovní vztah: Hlavní pracovní poměr
  • Místo práce (okres): Žďár nad Sázavou