*Obsluha CNC strojů

Úvod / Hledat práci / Volná pracovní pozice

Úřad práce České republiky

Další informace:
Popis pracovní pozice:
Elektroerozívní obrábění/drátové řezání, CNC soustružení, CNC tvarové broušení, NC broušení na plocho
Zajištění výroby dle požadavků zákazníka, zodpovědnost za plnění výrobního plánu v požadovaném termínu, množství, kvalitě
Požadujeme:
Minimálně střední odborné vzdělání s výučním listem v oboru, popřípadě jiné vzdělání technického směru s praxí na některé z uvedených technologií
Důslednost, schopnost samostatné práce, manuální zručnost
Praxe v oboru min. 2 roky
Řidičský průkaz sk. B
Nabízíme:
Profesionální zázemí, perspektivní práci v dynamické české firmě
Odborné zaškolení během zkušební doby, možnost dalšího odborného vzdělávání
Příspěvek na stravování, týden dovolené navíc
1 týden dovolené navíc, příspěvek na stravování
První kontakt emailem nebo telefonicky v pracovní dny od 7:00 - 16:00 .

Shrnutí

  • Publikováno: 18.06.2022
  • Pracovní vztah: Hlavní pracovní poměr
  • Místo práce (okres): Žďár nad Sázavou