*OBCHODNÍ ZÁSTUPCE pro německy mluvící země

Úvod / Hledat práci / Volná pracovní pozice

Úřad práce České republiky

Další informace:
Náplň práce:
" Prodej v oboru stínící techniky a rolovacích systémů
" Péče o svěřené zákaznické portfolio
" Vyhledávání nových obchodních příležitostí
" Prezentace výrobků, propagace obchodní značky
" Budování a upevňování vztahů se zákazníky
" Technické poradenství obchodním partnerům
" Reporting, znalost trhu a konkurence
Očekáváme:
" Výborná znalost německého jazyka, anglický jazyk výhodou
" Ukončené středoškolské studium
" Praxe v oboru stínící techniky výhodou
" Zkušenosti z oblasti prodeje
" Schopnost samostatného plánování a samostatné analýzy, technické myšlení
" Zkušenost s MS Office, ŘP skupiny B
" Spolehlivost a důslednost, časová flexibilita, ochota cestovat
" Příjemné vystupování
Nabízíme:
" Spolupodílet se na rozvoji středně velké dynamicky se rozvíjející firmy
" Motivační finanční ohodnocení dle dosahovaných obchodních výsledků
" Automobil, mobilní telefon, notebook
" Práce v mladém kolektivu
" Další zaměstnanecké benefity dle dohody
" Smlouva: hlavní pracovní poměr
" Pracoviště: Velká Bíteš, Německo, Rakousko
" Firemní stravování
Životopis zašlete na: svandova@minirol.cz, případně tel: 775892549, více na www.minirol.cz

Shrnutí

  • Publikováno: 14.05.2022
  • Pracovní vztah: Hlavní pracovní poměr
  • Místo práce (okres): Žďár nad Sázavou