*Obchodní referent/ka

Úvod / Hledat práci / Volná pracovní pozice

Úřad práce České republiky

Další informace:
Náplň práce:
Tvorba nabídek, objednávek, faktur
Pěče o svěřené portfolio zákazníků, akvizice nových zákazníků v oblastní prodeje elektrokol/elektromobility
Video nebo Audio prezentace firmy a portfolia svěřených produktů
Aktivní vyhledávání nových obchodních příležitostí
Pravidelný reporting
Plnění obchodních cílů
Požadavky:
Bude nás zajímat Vaše zkušenost na podobné pracovní pozici. Pozitivní myšlení, chuť přijímat a překonávat výzvy si u pohovoru otestujeme. Ochota aktivně pracovat a porozumět potřebám zákazníka. Příjemný ústní projev bez vady řeči a skvělý písemný projev.
Nabízíme:
Zázemí české dynamicky rostoucí firmy - možnost podílet se na projektu elektromobility. Zaučení k technickým informacím samozřejmostí.
Digitalizované procesy napříč firmou, efektivní systémy - minimum BackOffice práce
Základnu s Vaší kanceláří máme ve Žďáře nad Sázavou, práci je možné vykonávat i na HomeOfficeZkušené kolegy, kteří rádi poradí i pomohou
Provize z prodeje, příspěvek na oběd, občerstvení na pracovišti, noteboook/telefon i pro soukromé účely, zaměstnanecké slevy, firemní akce, pravidelné vzdělávání, příspěvek na vzdělání.
První kontakt emailem!

Shrnutí

  • Publikováno: 23.04.2022
  • Pracovní vztah: Hlavní pracovní poměr
  • Místo práce (okres): Žďár nad Sázavou