*Mechanik

Úvod / Hledat práci / Volná pracovní pozice

*Mechanik

Úřad práce České republiky

Další informace:
Hledáme kolegu, který by rozšířil náš tým v oddělení montáže strojů. Vyrábíme laminovací a lakovací stroje, které jsou hlavní náplní naší výroby a dodáváme je do celého světa. Jde o práci na 1 směnu, místo výkonu práce je v Novém Městě na Moravě.
Náplň práce:
montáž strojů a zařízení,
výstupní testy strojů sériové výroby, zpracování výstupních protokolů,
zodpovědnost za plnění termínů servisu
Požadujeme:
praxe na obdobné pozici velkou výhodou,
spolehlivost, flexibilita, komunikativnost,
zodpovědnost, pečlivost, týmová práce,
samostatnost
řidičský průkaz sk. B.,
vyučen v oboru strojírenství
Nabízíme:
Odpovídající platové ohodnocení dle schopností 140, až 160,-Kč/hod
jednosměnný provoz,
5 týdnů dovolené,
dobrý pracovní kolektiv v rodinné firmě,
příspěvek na penzijní pojištění,
závodní stravování s příspěvkem zaměstnavatele,
zvýhodněná dovolená pro zaměstnance a jejich rodiny ve firemním penzionu
v Rakousku.

Shrnutí

  • Publikováno: 28.07.2022
  • Pracovní vztah: Hlavní pracovní poměr
  • Místo práce (okres): Žďár nad Sázavou