*marketingový specialista

Úvod / Hledat práci / Volná pracovní pozice

Úřad práce České republiky

Další informace:
Náplň práce:
- koordinace práce interního týmu i externistů (Grafik, PPC specialista, online marketing specialist, atd.)
- vytvoření komplexní marketingové strategie pro B2B a B2C segment
- tvorba harmonogramu marketingových aktivit vč. kontroly a dodržování plnění

- získávání a analýza informací o trhu, konkurenci, tržním prostředí a potřebách zákazníků
- podílení se na koordinaci v rámci E-Commerce projektů / zákaznický portál. e-shop /
- úzká spolupráce s regionálními manažery a podpora obchodního týmu
Ideální kandidát splňuje tyto kritéria:
- má analytické, logické a koncepční myšlení,
- má schopnost analyzovat a vyhodnocovat data a na jejich základě optimalizovat další činnosti
- sleduje nejnovější trendy v marketingu
- má znalost NJ nebo AJ na komunikativní úrovni
- znalost MS Excel
- má zkušenosti s online a off-line marketingem pro B2B a B2C segment

- orientuje se v prezentaci na sociálních sítích
- je pečlivý, spolehlivý a samostatný
Nabízíme:
- Reprezentativní zázemí silné a stabilní společnosti
- Motivační způsob ohodnocení v závislosti na dosažených výsledcích
- Prostor pro kreativní přístup a nápady
- Balíček benefitů: firemní stravování, příspěvek na penzijní fond, dovolená navíc, sleva na firemní výrobky/služby, flexibilní začátek/konec pracovní doby, možnost napracovat si hodiny, vzdělávací kurzy, školení, zdravotní volno/sickday, firemní akce, vlastní organizace náplně práce, notebook, mobilní telefon.
První kontzakt emailem nebo telefonicky.

Shrnutí

  • Publikováno: 28.07.2022
  • Pracovní vztah: Hlavní pracovní poměr
  • Místo práce (okres): Žďár nad Sázavou