*marketingový specialista - asistent kanceláře

Úřad práce České republiky

Popis pracovní pozice

Další informace:
Kombinovaná pozice marketingový specialista - asistent kanceláře
Hledáme:
- ambiciozního muže či ženu do týmu na koordinaci virtuálního prostoru, focení, systematické řízení objednávek
- člověka zapáleného, kretivního,zároveň systematického a člověka, který chce pracovat pro PCafe tým
Požadujeme:
- proaktivní přístup
- zkušenost s prací na Pc a samostatných projetech
- dobrou znalost produktové fotografie
-zájem učit se nové věci
Nabízíme:
-úvazek plný či zkrácený
-práce Po-Pá
-motivující a přátelské pracovní prostředí
-firemní kancelář a notebook
-služební telefon
-firemní benefity
- plat dle výkou zaměstnance
Jak se přihlásit:
- mail: Info@pcafe.cz - do předmětu marketingový specialista
- poslat - životopis, motivační dopis o délce 1 strany, proč u nás
chcete pracovat a 3 zdařilé fotografie čehokoliv, co máte rád/ráda.

Ozveme se Vám s termínem pohovoru!

Shrnutí

  • Publikováno: 04.09.2021
  • Pracovní vztah: Hlavní pracovní poměr
  • Místo práce (okres): Žďár nad Sázavou