*Logistik výroby - provozovna Žďár nad Sázavou

Úvod / Hledat práci / Volná pracovní pozice

Úřad práce České republiky

Další informace:
Náplň práce:
" balení, kompletace a expedice hotových výrobků
" manipulace se surovinami, polotovary a výrobky
" externí doprava surovin, režijního materiálu, hotových výrobků
" organizace skladového hospodářství (zejména "kde" a "jakým způsobem" skladovat)
" příjem na sklad, výdej ze skladu a vedení skladové evidence včetně AP+
" práce je vhodná pro muže (z důvodu břemen)
" jednosměnný provoz
Požadujeme:
" výuční list
" praxe výhodou
" spolehlivost, pečlivost a samostatnost
Zaměstnanecké výhody
" HRUBÁ MĚSÍČNÍ MZDA AŽ 26 000 - 28 000 Kč
" NÁBOROVÝ PŘÍSPĚVEK 10 000 Kč
" 5 týdnů dovolené
" příspěvek na závodní stravování, stravenky, volnočasové aktivity
" příspěvek na penzijní spoření
" zvýhodněný mobilní tarif
" mimořádné a roční odměny
" nástup možný ihned nebo dle dohody
První kontakt emailem nebo telefonicky 08 - 15:00 hod.

Shrnutí

  • Publikováno: 08.11.2022
  • Pracovní vztah: Hlavní pracovní poměr
  • Místo práce (okres): Žďár nad Sázavou