*Laborant - laborantka - Středisko zkušebních laboratoří o.z. GEAM Dolní Rožínka

Úvod / Hledat práci / Volná pracovní pozice

Úřad práce České republiky

Další informace:
Požadujeme:
SŠ vzdělání chemického směru
uživatelské znalosti práce na PC (Word, Excel),
samostatnost, spolehlivost, pečlivost,
ochota vzdělávat se,
odborná praxe v laboratoři výhodou.
Pracovní náplň:
analýzy a rozklady vzorků v chemické a radiochemické laboratoři dle daných postupů,
měření na laboratorních přístrojích a zařízeních,
výpočty a vedení dokumentace potřebné k laboratorním analýzám,
zajišťuje zástup zaměstnanců nepřetržitého provozu laboratoře dle potřeb organizace.
zajímavé zaměstnání v oboru,
pevnou pracovní dobu,
nadstandartní zaměstnanecké benefity (dle platné kolektivní smlouvy a zásad FKSP):
- dovolená v délce 6 týdnů,
- měsíční prémie,
- mimořádná roční odměna,
- příspěvek na závodní stravování,
- odměny při pracovních a životních výročích,
- příspěvek na penzijní připojištění nebo životní pojištění.

Shrnutí

  • Publikováno: 18.06.2022
  • Pracovní vztah: Hlavní pracovní poměr
  • Místo práce (okres): Žďár nad Sázavou