*Fakturantka - skladová účetní /možnost zkráceného úvazku/

Úřad práce České republiky

Další informace:
Společnost Falco computer s.r.o. pro své středisko Elektroinstalací ve Velkém Meziříčí hledá novou kolegyni, která má zkušenosti s fakturací a skladovým účetnictvím. Znalost programu MONEY je výhodou.

Vaše náplň práce:
- Účtování přijatých a vystavených faktur v systému Money (znalost programu výhodou), včetně vystavování faktur a jejich rozesílání našim zákazníkům
- Účtování pohybů na skladě, komunikace se skladovým managerem
- Administrativní agenda
- Po zapracování možnost podílet se na přípravě nabídek
Jaké znalosti a dovednosti ideálně hledáme:
- Zkušenost na podobné pozici (min. 2 roky)
- Min. SŠ vzdělání
- Dobrou znalost PC
- Chuť učit se nové věci
- Samostatnost, pracovitost, aktivní a zodpovědný přístup
- Systematické myšlení
Co Vám můžeme nabídnout:
- Zázemí dynamické a stabilní společnosti
- Smlouvu i na dobu neurčitou
- Zajímavé platového hodnocení
- Možnost profesního růstu
- Přátelský kolektiv
- Příspěvek na stravování
- Odměny k výročím
- Firemní akce aj.
- kontakt telefonicky Po-Pá (8:30 - 15:00 hod.), nebo emailem.

Shrnutí

  • Publikováno: 09.10.2021
  • Pracovní vztah: Hlavní pracovní poměr, Práce na zkrácený úvazek
  • Místo práce (okres): Žďár nad Sázavou