*Fakturantka - práce home office

Úřad práce České republiky

Popis pracovní pozice

Další informace:
práce home office
PRACOVNÍ NÁPLŇ
\" Evidence, kontrola a zaúčtování přijatých a vydaných faktur do firemního účetního systému
\" Vystavování a zaúčtování faktur na základě pokynu kolegů
\" Zpracování veškerých objednávek do účetního programu
\" Aktualizace reportů na základě přijatých faktur
\" Zpracování bankovních výpisů a zaúčtování do informačního systému
\" Příprava platebních příkazů k úhradě
\" Zpracování pokladních dokladů
\" Administrace a zpracování vzájemných zápočtů, přeplatků
\" Zpracování došlé pošty
\" Administrativní podpora personální agendy
\" Spolupráce s dalšími odděleními společnosti
POŽADUJEME
\" SŠ vzdělání, ideálně ekonomického směru
\" Praxi na obdobné pozici min 1 rok
\" Znalost účetní legislativy
\" Znalost AJ nebo NJ
\" Preciznost a spolehlivost
\" Znalost MS Excel, MS Word na výborné úrovni

Shrnutí

  • Publikováno: 21.08.2021
  • Pracovní vztah: Hlavní pracovní poměr
  • Místo práce (okres): Žďár nad Sázavou