*Asistent/Asistentka dispečera mezinárodní kamionové dopravy

Úřad práce České republiky

Popis pracovní pozice

Další informace:
Požadujeme:
\" středoškolské vzdělání s maturitou
\" zkušenosti na pozici dispečera nebo praxe v nákladní dopravě výhodou
\" výborné organizační a komunikační schopnosti, proklientský přístup
\" zkušenosti s vedením pracovního kolektivu výhodou
\" samostatnost, spolehlivost, profesionální přístup a týmového ducha
\" trestní bezúhonnost, časovou flexibilitu (služební cesty k zákazníkům), znalost práce na PC (MS Office)
\" ŘP sk. B, aktivní řidič
Náplň práce:
\" komunikace s řidiči a kontrola jejich práce
\" příjem objednávek, jejich kompletace
\" komunikace se zákazníky na celostátní, případně i mezinárodní úrovni
\" kontrola průběhu přepravy a sledování úrovně poskytovaných služeb s využitím moderních komunikačních technologií
\" zpracování související administrativy záznamy o provozu vozidla, podklady k fakturaci aj.
\" komunikace v rámci společnosti
Nabízíme:
\" práci na plný úvazek ve stabilní prosperující dopravní společnosti s dlouholetou tradicí
\" nadstandardní zaměstnanecké benefity
\" služební vozidlo
\" nástup možný dle dohody
\" prémie dle dosažených výsledků
Příspěvek na dovolenou ve výši 8000 Kč za rok, příspěvek až 3000 ročně pro každé dítě zaměstnance na sportovní a studentské pobyty dětí a dětské tábory, příspěvky na penzijní připojištění, možnost využití výhodných tarifů na volání i pro rodinné příslušníky, příspěvky na volnočasové aktivity formou FLEXI PASSU, přeprava autobusy firmy ZDAR zdarma , sleva na tankování na ČS firmy ZDAR
První kontakt telefonicky 8,00 - 15,00 nebo emailem.

Shrnutí

  • Publikováno: 21.08.2021
  • Pracovní vztah: Hlavní pracovní poměr
  • Místo práce (okres): Žďár nad Sázavou