*analytik

Úvod / Hledat práci / Volná pracovní pozice

*analytik

Úřad práce České republiky

Další informace:
Požadujeme:
VŠ vzdělání chemického nebo příbuzného směru,
nebo SŠ vzdělání chemického směru a minimálně 3 roky odborné praxe,
uživatelské znalosti práce na PC (Word, Excel),
samostatnost, spolehlivost, pečlivost,
analytické uvažování,
ochota vzdělávat se,
praxe v oblasti instrumentálních analytických praktik výhodou.
Pracovní náplň:
analýzy pevných a kapalných vzorků,
práce na ICP - MS, ICP - OES, XRF včetně zavádění nových metod,
provádění validací (verifikací) zkušebních metod.
Benefity:
- nadstandartní zaměstnanecké benefity (dle platné kolektivní smlouvy a zásad FKSP):
- dovolená v délce 6 týdnů,
- měsíční prémie,
- mimořádná roční odměna,
- příspěvek na závodní stravování,
- odměny při pracovních a životních výročích,
- příspěvek na penzijní připojištění nebo životní pojištění.

Shrnutí

  • Publikováno: 18.06.2022
  • Pracovní vztah: Hlavní pracovní poměr
  • Místo práce (okres): Žďár nad Sázavou