*Administrativní pracovník v dopravě a přepravě

Úvod / Hledat práci / Volná pracovní pozice

Úřad práce České republiky

Další informace:
VHODNE PRO ABSOLVENTY!!!
Firma OC logistics s.r.o. se sídlem ve Velkém Meziříčí přijme od 1.1. 2023 pracovníka na pozici Administrativní pracovník v dopravě a přepravě:
Co vás čeká:
o Vystavování objednávek a následné zadávání do systému
o Řešení požadavků klienta týkajících se objednávek/dodávek zboží
o Komunikace se zákazníkem
o Komunikace s dopravci, koordinace expedice zboží
o Práce s PC
o Kontrola dokladů a kompletace
o Zajištění chodu kanceláře (úklid/pokladna/rezervace, aj.)
Požadujeme:
o Středoškolské vzdělání s maturitou
o Komunikativní, pozitivně naladěnou osobnost s organizačními schopnostmi
o Ochotu učit se novým věcem
o Aktivní přístup v řešení každodenních úkolů
o Pečlivost
o Upřímnost, férovost, časovou flexibilitu
Nabízíme:
o Nadstandardní výdělky s řadou individuálních výkonnostních bonusů
o Možnosti kariérního růstu
o Neomezený tel . tarif
o Smlouva na dobu neurčitou
o Firemní automobil i pro osobní účely

Shrnutí

  • Publikováno: 08.11.2022
  • Pracovní vztah: Hlavní pracovní poměr
  • Místo práce (okres): Žďár nad Sázavou